پشتیبانی

کد خبر: 1497
تاریخ انتشار: 1396/01/23 12:14
حضرت حجه الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی، قریب به 4 دهه کوشیده تا برای آرمان های انقلاب مفید و موثر باشد، کوشیده تا در مسیر اجرای عدالت و قسط و قضا، حقوق مردم را محفوظ بدارد

با طلوع انقلاب شکوهمند اسلامی، زمینه رشد و تعالی چهره های انقلابی و جوانانی که در بحبوحه انقلاب اسلامی و بلافاصله جنگ تحمیلی، کوشیدند که تا پرچم اما راحل حتی بر زمین نزدیک هم نشود، فراهم شد. جوانانی که امروز چهره های مو سپید کرده و موجه انقلاب اسلامی شده اند. یارانی وفادار و سربازانی نستوه که برای اجرای منویات رهبر معظمشان، همواره در کوشش و تلاش وافر بوده اند. با پایان یافتن جنگ 8 ساله تحمیلی و ظالمانه با رژیم معدوم بعثی، نام آوران زیادی به سوی پروردگار خویش، رحل سفر بر بستند و بدرود حیات سر دادند. اما، گذشت زمان و تلاش های شجاعانه عده ای برای همراهی با رهبر معظم انقلاب (حفظ الله التعالی)، نگذاشت تا جای خالی آن بزرگ مردان ایران زمین، در عرصه های مختلف، فرهنگی و قضایی و اجتماعی و اقتصادی و غیره به چشم بیاید. آری، سخن در این خصوص بسیار است و زمان در اشاره به آن ضیق.

وقتی سخن از 4 دهه فعالیت فرهنگی و قضایی به گوش هر شنونده ای می رسد، کول باری از تجربه، دانش، تخصص، تعهد و خستگی ناپذیری در اذهان تداعی می شود. 4 دهه تلاش بی وقفه در صدر مسئولیت های قضایی و حال، فرهنگی شاید گفتنش ساده اما اجرایش قطعا سخت و طاقت فرساست. این یعنی هنوز هستند افرادی که به عشق رهبر مظلومشان و به عشق خون های ریخته شده دوستانشنان و به شوق خدمت به هموطنان پر مهرشان، لباس رزم به تن کرده و گوش به فرمان مولا و رهبر عزیزشان باشند.

وقتی که سرسپرده ی تام ولایت مداری می شوی، هر سنگری برای تو در جبهه انقلاب و خدمت گذاری مقدس می شود. گاهی حوزه های قضایی، گاهی حوزه های سیاسی و گاهی هم حوزه های فرهنگی و عبادی. بدون آنکه خود را ذخیره انقلاب بدانی و یا بدنبال سهم خواهی از سفره انقلاب باشی. اینچنین که باشی، ابتدا سربازی خدوم برای مردم خویش خواهی بود و بعد هم عماری برای مولی خود. در حالیکه چه بسیارند افرادی که خود را ذخیره انقلاب نامیده اند و چه بسیارند افرادی که بدنبال سهم خواهی از سفره انقلاب بوده اند، پیش از آنکه سهمی برای انقلاب در خود جستجو کنند.

آری، تلاش بی منت، خدمت بدون خستگی و ولایت مداری تام از ولی فقیه خویش، فرد را تا لباس خدمت گذاری به مولا و امام معصوم خویش، پیش می برد و رشد می دهد و به تعالی می رساند و این همان پاداشی است که هر سرباز نستوهی و هر فرمانبردار مطیعی را سزاست.

خدمت به مردم، خدمت است چه در لباس دادستانی کل کشور و چه در لباس خدمت به زائران امام خوبی ها، حضرت علی بن موسی الرضا مرتضی (علیه آلاف تحیه و ثنا). لکن اینگونه خدمت رسانی و خدمت گذاری موهبتی است که هر فردی را شامل نمی گردد تا به حکم ولی فقیه خویش، لباس خدمت به میهمانان امام معصوم را به تن کنی.

آری این وجیزه، وصف حالی است از مرد روزهای سخت، مردی از دیار خراسان و مردی پر تلاش و خدمتگزار.

حضرت حجه الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی، قریب به 4 دهه کوشیده تا برای آرمان های انقلاب مفید و موثر باشد، کوشیده تا در مسیر اجرای عدالت و قسط و قضا، حقوق مردم را محفوظ بدارد و اینک با پوشیدن لباس خدمت به زائران امام رضا علیه السلام و با کمک به محرومین جامعه و ارائه بسته های ویژه محرومیت زدایی مزد تلاش های بی وقفه خود را دریافت کند  و همکنون با توجه نیاز کشور و درخواست های مردمی و اقشار محروم جامعه پا به عرصه انتخابات بگذارد  تا با کمک مردم قطار انقلاب را مجدد به ریل اصلی خود بازگرداند و این نماینگر مسیر صحیح خدمت است. «أُولئِکَ عَلی هُدی مِنْ رَبِّهِمْ...؛ آنان برخوردار از هدایتی از سوی پروردگار خویشند و آنان، همان رستگارانند».(بقره/5)

حمیدرضا تهرانی

23/01/1396


     
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: